ЗЕЛЕНІ ІН'ЄКЦІЇ –

ФІЛОСОФІЯ БЕЗПЕКИ ПАЦІЄНТА

S.I.P.Phitogen є ексклюзивним дистриб'ютором в Україні засобів для естетичної медицини та косметології.
Компанія представляє препарати для омолодження та корекції обличчя, області шиї, кистей рук та стегон. Також - великий вибір засобів для догляду за шкірою обличчя та тіла для професійного та домашнього використання.
S.I.P.Phitogen співпрацює з провідними лабораторіями та потужностями таких італійських компаній, як: Fidla Farmaceutici SpA та Regenyal Laboratories. Процес виробництва препаратів заснований на енергозберігаючих технологіях, де застосовуються професійні системи очищення води, використовуються матеріали з відновлюваних джерел.

ІННОВАЦІЇ, ЯКІСТЬ, КОНКУРЕНТОЗДАТНІСТЬ –

основоположні засади компанії FIDIA FARMACEUTICI S.P.A.

Виробничі потужності компанії Fidia Farmaceutici S.p.A. в Абано Терме мають сертифікати Національної комісії з контролю за лікарськими речовинами та відповідають найсуворішим вимогам національних та міжнародних систем регулювання та високим стандартам безпеки, у тому числі GMP, Правил організації виробництва та контролю якості лікарських засобів у Європейському союзі, сертифікатам ISO 9001:2000, ISO 9002, ISO 13845:2004 та іншим.
Понад 40 років досліджень у галузі біотехнології дозволили компанії Fidia Farmaceutici S.p.A. опинитися на передньому рубежі в галузі виробництва гіалуронової кислоти, застосовуючи власний запатентований метод отримання базової субстанції та її хімічної модифікації з метою надання необхідних властивостей. Використання сировини, що виробляється на власних потужностях, дозволяє випускати продукти найвищої якості.

REGENYAL LABORATORIES

Компанія Regenyal Laboratories має довгу історію наукових досліджень та виробництва продуктів для ЕСТЕТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ, а також для ортопедії, гінекології та стоматології. В основному, компанія виробляє внутрішньодермальні та внутрішньосуглобові продукти для ін'єкцій на основі гіалуронової кислоти, поширені по всьому світу, а також працює в галузі дермокосметики, пропонуючи широкий асортимент продукції.

Regenyal Laboratories сертифіковано за стандартами БЕЗПЕКИ та ЯКОСТІ, а також забезпечено спеціалізованим обладнанням, завдяки чому виводять на ринок інноваційні препарати, виробництво яких контролюється висококваліфікованим персоналом на всіх етапах.